| IamJoKeR a întrebat:

De ce este asa greu in ziua de astazi sa mai ai o relatie serioasa si de lunga durata, bazata pe incredere, iubire, comportament si toate fetele se uita dupa aspectul fizic, sau bani?

Răspuns Câştigător
| Nicoletaiwhbwbwbbwbw a răspuns:

Nu toate fetele se uită după aspectul fizic și după banlaughing

| Cavaler001 a răspuns (pentru Nicoletaiwhbwbwbbwbw):

Nu toate, 90% happy
Sau vrei sa spui ca-i prefera pe cei saraci care nu prea arata bine ca sa nu sara alte femei pe ei happy?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai o mentalitate ca asta, ca toate fetele se uita numai dupa fizic sau bani, nu vei avea niciodata succes la fete, ca nici unei fete nu-i plac baietii prosti sau misoginii.

| Hyperion7 a răspuns:

Greșit!
Eu am relație de un an jumate și n am bani sa îi întorc cu lopata și nici nu s vreun culturist, concluzia o tragi tu

| PussyCrusader a răspuns:

Daca vezi că tot încerci și nu ai succes, încearcă totuși să te îmbunătățești pe tine, incepe cu ce ii mai ușor, mersul la sală, vestimentația și igiena. După bani nu sunt chiar toate dar să arăți decent ar vrea majoritatea măcar.