| WrongPassword a întrebat:

De ce este sexul cu o ruda ( mama, tata, sora etc ) considerat pacat? Sau am mai auzit ca in cazul in care faci sex cu unul din familie ies copii nu stiu cum... laughing Precizez ca nu am de gand asa ceva, asta in cazul in care s-ar gandi cineva straight face doar ca sincer, chiar as vrea sa aflu cate ceva despre >- ca sa nu vorbesc in necunostinta de cauza. Funda pentru cel/cea ce ma lamureste in amandoua problemele de mai sus, daca stiti cazuri, e chiar bine. Rog seriozitate. Pentru amuzament vizitati categoria Trivia/Amuzante

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Pentru ca in urma acestor imperecheri.rezulta produsi(copii) degenerati!

1 răspuns:
| covaci101 a răspuns:

Copiii se nasc sănătoşi, dar nu este vorba de asta.Doar că este un păcat atat pămantesc cat şi în faţa lui Dumnezeu! :-s