| sensualus a întrebat:

De ce evita femeile filme de aleahappy

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Chiar ți-aș spune de ce, însă m-au suspendat ăștia.
Iartă-mă.

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu le evita, dar nici nu le cauta cu obstinatie.
Si, in plus, nu le povestesc cu prietenele la cafea!
Pentru ca viata bate filmul, sa stii.
De-o mie de ori mai buna o noapte de dragoste cu omul iubit...

| Azµre a răspuns:

Pentru că majoritatea sunt scârboase, în sensul că o femeie nu se simte bine când vede pe unu cum variază pe fața unei tipe sau în gura ei. Este cel mai scârbos lucru pentru o fată.

| Oana92 a răspuns:

Si femeile se uita, dar nu recunosc. Plus ca mai sunt si unele incuiate/pudice sau altele care observa ca in marea majoritate a filmelor porno femeile sunt niste masini de facut sex, sunt umilite si tratate ca niste tarfe. Ori o femeie care isi doreste sa faca dragoste si nu sex nu e foarte atrasa de astfel de scene.

Aaaa..si inca ceva. Barbatii se excita mai mult vizual, iar femeile prin atingere, iar asta e inca un motiv pentru care barbatii se uita mai des la astfel de filme.

| WhatheWow a răspuns:

Acum, e adevărat că nu se împiedică de ele dar...le place și lor " dragostea " laughing

| raluk27 a răspuns:

Ti se pare

| sensualus explică (pentru raluk27):

Pe bune? ia zi un film preferat. muah

| raluk27 a răspuns (pentru sensualus):

Am o problema: nu reusesc sa retin titlurile filmelor. Conteaza?batting eyelashes

| sensualus explică (pentru raluk27):

In cazu asta asta nu, ca oricum toate sa gasesc cu un singur taglaughing

| raluk27 a răspuns:

Nu e vorba de ipocrizie. Faptul ca o fata nu are arhiva plina cu site-uri porno si nu rascoleste tot netul dupa filme de genul, nu inseamna ca atunci cand vede unul, face apoplexie. Si nu e vorba de evitat, insa nu toate se excita la fel de mult ca barbatii. De exemplu, eu cel putin nu vad nimic wow in scenele cu doua tipe. Unui barbat ii ies ochii. Eu, pot sa-mi fac manichiura in timpul ala, ca mi-e complet indiferent

Răspuns utilizator avertizat
| beautifullie a răspuns:

Pentru ca sunt scarboase marea majoritate