| AndrewTate7789 a întrebat:

De ce femeile de dezbracă ca să impresioneze bărbații oare nu sunt conștiente ca vor atrage naspeti și obsedați sexual? Cred ca un barbat bun e atras de mai multe calități atât umane, intelectuale și într-adevăr fizice însă o persoana decenta atrage persoane decente zic bine?

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Femeile care se dezbracă sunt de 2 tipuri.
Cele care au o inteligență minima,sa nu zic nula
Și cele care atât poate sa ofere, pentru că sunt superficiale și cred că un corp frumos=prosperitate.
Sunt și femei care sunt profunde,nu zic nu,dar depinde și de tine pe unde te învârti, eu, spre exemplu, nu mai am de-a face cu femei superficiale, înainte aveam prea multe pe cap.