| Adelina1994 a întrebat:

De ce femeile spun ca sexul cu prezervativ este aiurea? Eu personal simt placere maxima si este si fara riscuri, chiar nu inteleg :-s

14 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sau unele consideră asta pentru că așa le-a spus iubi. De ce s-o facă fără când el nu vrea? Nici ele nu mai vor.

| Oana92 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza...

| HueyFreeman a răspuns:

Placebo, nimic mai mult. Si-au fixat in cap ideea asta tampita, iar creierul reactioneaza. Dar daca fata ia anticonceptionale, atunci situatia este alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din comoditate, sa nu uitam ca e bun pentru. sarcina nedorita si BTS-uri.
Te pup!

| AndyLavy a răspuns:

Da, sunt proaste. poate nu stiu nici macar cum este fara, d-apoi cu. si majoritatea spun asta pentru ca "iubitii" lor le spune sa faca fara, ca adevarata "problema" este la ei, nu la noi. SI eu am facut cu, si chiar mi-a placut, imi place si fara, nu este chiar asa o foarte mare diferenta, este placut in ambele moduri, daca o faci cu persoana iubita si stie ce si cum sa faca.

| stark47 a răspuns:

Nu e chiar maxima.din cauza asta fetele nu-l suporta.eu sunt de aceeasi parere.da e mai sigur decat fara, insa fura din placere

| andru10best a răspuns:

Se simte diferit si senzatia difera de la fata la fata. Depinde si de ce prezervativ foloseste, daca este cu striatii sau din ala mai gros care parca este balon-balon.
Uneori se simte ca scartaie si este super enervant.

| Capriciu a răspuns:

Pai poate ca au incercat si fara perezervativ si le-a fost mult mai placut depinde si de fata oricum, eu cred ca daca tie frica de o eventuala boala sau de un bebe, atunci daca te-ai protejat te simti mult mai linistita in timpul actului sexual si chiar mai multa placere, chiar in timplul zilelor nu esti stresata ca esti insarcinata sau ai patit altceva.Cel mai bine este sa te protejezi si sa nu asculti parerile altora, fiindca pentru o clipa de placere mai apoi regreti toata viata.Pa!

| cllaudDia a răspuns:

Nu toate fetele spun asta. Depinde de la persoana la persoana.

| secret093 a răspuns:

Depinde de la fata la fata

| MadalynaOk a răspuns:

Sunt proaste. Eu am 15 ani. Nu vreau borac. Nu a existat moment s-o fac neprotejat.

| Yhugato a răspuns (pentru MadalynaOk):

Tare,de la 15 aniwinking bun ca te protejezi! totusi eu tot cred ca Azure "nu" vorbeste din experienta laughing

| LovellyAngel a răspuns (pentru Yhugato):

La câţi o fi avut la rând, cred că nici Porţile de Fier nu depăşesc "lărgimea" dintre picioarele ei. E deja expertă laughing

| iiLarisse a răspuns:

Probabil ca nu le mai ofera placerea care o ofera fara prezervativ si nu le place