| AndrewTate7789 a întrebat:

De ce femeile sunt atât de dificile și mai toate ma evita?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema nu este la ele ci la tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca nu faci ce trebuie si nu ai un comportament adecvat si respectuos fata de ele.

| TimberWolf a răspuns:

Nu stiu, ma doare in **** de ele.

| Yaesmin a răspuns:

Că trebuie să fii adventist.

| Mindfulness a răspuns:

Probabil că nu emani masculinitate și ești prea timid, emotiv.

| Giulia911 a răspuns:

Ce le-ai făcut?

| GirthD a răspuns:

Al tine este problema

cate kg ai?
arati a barbat?
esti feminin?
ai ceva finante?
esti considerat 'high-value'?
esti amuzant?

analizeaza toate asta si ai sa ai raspunsul

| AndrewTate7789 explică (pentru GirthD):

Am 70 de kilograme la 1, 74
Sunt normal, nu am mușchi, am par scurt, barba mica, sunt ok poate chiar peste medie ca aspect
Nu as spune ca sunt feminin, am voce groasa, mă imbrac masculin la cămașă etc
Lucrez la glovo și câștig 3500 de lei dar urmez și un curs de it
De amicii și prietenii mei da
Da sunt amuzant

| GirthD a răspuns (pentru AndrewTate7789):

In regula. Pari ok din descriere. Atunci trebuie sa lucrezi la tine

Uite-te in oglinda, filmeaza-te cand vorbesti si pe urma analizeaza.

Cum ai disctia, cum vorbesti, ai subiecte interesante? etc

Ceva exista, trebuie sa fii sincer cu tine. Nu trebuie sa stie altcineva, te analizezi acasa.

Si mai este o situatie, poate genul de femei ce le cauti ori nu sunt disponibile ori nu esti tu genul lor.

Uite-te la altele

| AndrewTate7789 explică (pentru GirthD):

Eu caut femei simple, liniștite, cuminți, care se imbraca cuviincios, fete credincioase etc
Problema e ca nu știu unde sa le caut fiindcă în adolescenta am fost mai izolat și nu am reușit sa îmi creez multe prietenii care sa îmi ofere mai multe oportunități.
Da recunosc cu dicția stau puțin cam prost, am probleme cu dantura în fata etc
Poate trebuie sa fiu mai tupeist cine știe, sa ma duc în cluburi? Nu am fost niciodată pana acum, sunt genul de baiat puțin atipic, adică nu sunt impulsiv, nu înjur, nu fumez, sunt puțin timid dar fiecare om are defecte și calități.

| GirthD a răspuns (pentru AndrewTate7789):

Nu, n-ai ce cauta in cluburi ca nu vei avea succes.

E mai dificil in cazul asta. Esti la munca/facultate?

Cu vreo colega de care iti place ai putea avea succes

Asa doar sa ai curaj si cand vezi o fata pe strada sa o abordezi sa ii ceri numarul

| DariusMaerFlaviusAlexandruSigma a răspuns:

Femeile nu au ****, e mai greu cu ele

| Violleta2022 a răspuns (pentru DariusMaerFlaviusAlexandruSigma):

Doar misoginilor si cocalailor le e greu cu femeile, ca nu au respect pentru femei, dar tuturor celorlati barbati le este foarte usor, de aceea ii si vezi de mana cu cate o fatuca sau cu o femeie frumoasa.

| GirthD a răspuns (pentru Violleta2022):

Misoginii o duc bine sa stii laughing sunt multe ce sunt atrase de asta