| BlueDark a întrebat:

De ce femeile sunt atat de irascibile pe durata menstruatiei? Chiar asa de rau este? Ma uit la mine in casa.Cand are sotia menstruatie, stau pe cuie vreo 4 zile...Cica aia nu-i buna, nici cealalta...Doamne fereste!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la raspunsuri mai sus si ma bucur ca prietena mea e doar foarte tacuta in perioada aia. O doare tare si poti sa juri ca nu e in casa. Rareori vorbeste de te doare capul dar m-am obisnuit sa am ciocolata langa mine. Daca ii dau o punga de 5kg ma lasa in pace laughing.

31 răspunsuri:
| BlueDark explică (pentru Crachila):

laughing
Nu e adevarat.Nu-s un pierde-vara.
Nu-s genul care vine de la lucru si isi arunca sosetele si cureaua intr-un colt al camerei, asteptand sa fie gata masa.