| Narcisa_Brunetzik_1987 a întrebat:

De ce fetele dragute si cuminti, nu au noroc in dragoste? tot cele rele au.

7 răspunsuri:
| Popescu_Marinel_1985 a răspuns:

Nu lasa sa moara speranta ca uneori cele rele au dar mai incolo apare raul si celor cuminti le surade adevarata iubire crede-ma

greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde ce numesti "noroc", sa stii.
Pentru ca norocul si-l face omul cu mana lui.

| Sfanthul a răspuns:

Vezi tu! "Norocul" este in fel de "Cum iti asterni, asa dormi" se pare ca tie iti place sa intinzi mai bine cearsaful ca sa dormi mai bine! Rabdare! big grin

| Komododragosh a răspuns:

Chiar crezi ca cele rele simt dragoste adevarata? Nu draguto, este de fatada, poate da, baiatul o iubeste, dar fata nu-l iubeste, doar profita de el. Asemenea baieti din pacate sunt orbiti si nu vad cum este fata cu adevarat. Cele cuminti vor primi mereu dragoste adevarata, trebuie doar s-o accepte cand va sosi, nu sa-l respinga doar pentru ca "nueste genul ei". Da-i o sansa tipului, nu da cu sutu asa din prima, poate este un tip extraordinar! Mult succes draguto!

| Abramburika a răspuns:

Sincer,asta cred si eu ca toate panaramele, pe romaneste, au noroc...eu inca mai am speranta laughing o data va veni pers potrivita happy

| Marin_Samson_1966 a răspuns:

Fata mea fi optimista ce naiba ai toata viata an fata

| AngelBoy a răspuns:

Tine minte parerea unui baiat: niciodata, dar niciodata nu trebuie sa crezi ca „fetele rele" au noroc in dragoste mai mult decat cele dragute si cuminti, fetele rele sunt pentru. baieti doar o distractie si baietilor le place sa se distreze cu fetele, din cauza asta ti se par mai norocoase, dar niciun baiat daca va fi pus in situatia de a alege dintre o fata rea si una cuminte poti sa iti spun cu o precizie exacta ca mai mult de 95% din ei o vor alege pe cea cuminte pentru. ca asta cauta toti baietii, fete cuminti si dragute nu parasute care sa aiba in cap doar injuraturi, distractii, alcool, tigari si droguri.