| Anonimus937382 a întrebat:

De ce fetele / femeile consideră că bărbații/ băieții nu sunt loiali, iar băieții/ bărbații cred la fel despre femei? De ce ei nu pot înțelege ca toți oamenii sunt răi indiferent de gen? Și eu am fost un tip, care avea o părere nașpa despre femei, dar apoi mi-am dat seama că și bărbații sunt la fel. Voi de ce nu înțelegeți ca bătaia de joc, minciuna este în natura umana?

16 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Omul nu poate fi loial pentru ca omul NU este proiectat sa fie monogam

| sierra1 a răspuns:

"ei nu pot înțelege ca toți oamenii sunt răi indiferent de gen? "

e o afirmație falsă așa că intrebarea ta nu stă in picioare

| user499999 a răspuns (pentru sierra1):

De fapt, nu o afirmație deloc falsă. E una chiar foarte adevărată, iar eu disprețuiesc în general pe absolut orice, fără a face vreo diferență de sex, etnie sau vârstă. "There's no time to discriminate / Hate every *** / That's in your way" - Marilyn Manson.
Da, oamenii sunt răi indiferent de gen.

| user499999 a răspuns (pentru user499999):

*oricine

| sierra1 a răspuns (pentru user499999):

"user499999: toți oamenii sunt răi indiferent de gen" - repet: FALS

"user499999- eu disprețuiesc în general pe absolut orice" - de acord, e treaba ta

| user499999 a răspuns (pentru sierra1):

Nu e fals chiar deloc. Chiar așa este. Poate încă nu te-ai convins de asta, dar e numai o chestiune de timp.

| sierra1 a răspuns (pentru user499999):

E părerea ta, nu o impărtășesc dar o respect

| dullcat a răspuns:

Mai sunt persoane care isi dau seama de asta si nu se angreneaza in acelasi razboi inutil intre sexe, perpetuat de sute de ani.

| relian a răspuns:

Nu prea laughing daca barbatii ar fi la fel, dar nu ar avea la cine merge, atunci nu ar insela, asta ca nu ar avea cu cine laughing deci pana la urma femeile is mai neloiale, odata ca isi inseala partenerteul, apoi pentru ca si-o trag cu barbati insurati, ori care au deja partenere.

Barbatul ar fi rau, doar daca ar viola o femeie, in rest rele is doara femeile laughing Arata ca nu am dreptate.

| Anonimus937382 explică (pentru relian):

Tu consider bărbații niște victime, dar în realitate ei au comis cele mai grave crime împotriva umanității, uită-te la True crime și o sa înțelegi ca și ei se *** cu femei măritate

| relian a răspuns (pentru Anonimus937382):

Numa ce am spus, barbatii se duc si cu femei maritate, cu femei de care vrei tu, nu ca forteaza ei femiel, ele vor, deci daca este ispita, normal; ca barbatu de ce sa zic a nu.
Daca femeile alea maritate ar sta in banca lor cu barbatu cel au, atunci nu ar avea alti barbati la cine merge.

Nu stiu, la ora asta nu pot explica mai simplu, nici sa desenez nu prea ma pricep, vad ca tu pricepi f greu chestii simple.

Ce legatura au crimele cu prefectura? Tu ai intrebat altceva, nu despre crime.
Cred ca te uiti la prea multe emisiuni la tv si le iei de bune laughing

| Anonimus937382 explică (pentru relian):

Ești misogin, deoarece nu vrei să înțelegi că bărbații și femeile sunt la fel de răi, dacă tu n-ai primit piz** în viața ta, nu trebuie să crezi că bărbații sunt niște îngerași, ca nu sunt.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Depinde de experientele fiecărui om.
Ambele genuri pot înșela, pot să se comporte nasol.
Doar ca printre aceștia naspa exista și excepții de oameni.
O persoana care iubește nu decurge la bătaia de joc, minciuni, etc.
Sa nu băgăm toate persoanele în aceeași oala, ca am cunoscut și persoane foarte de treaba, care nu aleg sa alege cu ura și cu propriile frustrari în alții.

+ Nu putem sa aplaudam persoanele care inseala, doar ca lipsa unei comunicări deschise cu partenerul/ partenera aduce aici.
Femeile și bărbații nu înșeala la fel.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu cred ca bătaia de joc și falsitate este în natura umană și în natura omului fals și care își bate joc. Un om normal și sănătos nu și-ar bate joc nu ar înșela ar fi un om conștient nu sa străbată paturi și cearceafuri apoi sa minta ca este un om loial nu nu este asa un om loial un om sincer cu Adevărată și sănătos și normal nu ar face asa ceva căci ar avea o conștință minciuna și falsitate și înșelatul nu este în natura umană și în natura omului care cu*vește nu-i pune pe toți la o altă căci nu-i deloc asa un om în Adevăratul sens bun și loial sincer fără sa însele îl cunoști îl simți foarte ușor căci omul bun are latura pe care nu mulți o are și îl opservi ușor îl simți prin privire cum vorbește cum se exprima și un om care minte și este fals se da cine nu este îl simți foarte foarte ușor nu pune toți... La o laltă cu oamenii buni nu toți oamenii au cu*via și falsitatea minciuna în ei ăștia se nasc cu asa sânge nu devi cu*var mincinos fals și te naști cu asa ceva au în sângele lor asta asa oameni de natura.

| Anonimus937382 explică (pentru Continchiscontsters):

Bro toți oamenii sunt la fel, sa nu ai încredere în ei ( bărbat/ femeie ) orice om este rău!

| user499999 a răspuns:

În sfârșit, 2 întrebări bune pe acest site. Oamenii refuză să vadă adevărul. După cum ziceai chiar tu, bătaia de joc și minciuna fac parte din natura umană, așadar oamenii se mint implicit pe ei, nu numai pe cei din jur și ajung să creadă atât de mult în propria lor interpretare a lucrurilor pentru a reuși să treacă mai ușor de momentele grele ale vieții. Chiar dacă înțeleg, nu vor să accepte și continuă să își imagineze chestii fictive.