| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele sunt pe interes in ziua de azi? De ce toate cauta numai baieti care sa le plimbe la munte sa aiba masina si toate cele? Banii chiar aduc fericirea?

35 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Scoate banii din buzunar și după vezi cum te vor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CleanHeart):

Unde există femei care vor sa fie iubite și apreciate? Tu vorbești de vreun unicorn sau ceva de genul, întradevăr sunt unele, da alea sunt foarte rare și nu exista vreun interes la mijloc e numai prietenie mai mult.
Numai tipii vor sa fie iubiți, fetele vor sa fie vrute* de bărbați. Dacă mă înțelegi ce zic.

| tatirazvi9 a răspuns:

Ca sunteti dobitoci si prosti

| Cineva797406016386 a răspuns:

Bani nu aduc fericirea dacă nu ai p u l ă-n pantaloni
Păi așa sunt femeile, când Dumnezeu o făcut bărbatul' o încercat să-și repare greșeală și o făcut o greșeală și mai mare și o creat femeia

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă o plimbare la munte ți se pare o activitate de miliardar, ai tu alte probleme, nu pe femei ar trebui să te concentrezi acum laughing.