| tupeista a întrebat:

De ce imi este frica sa fac dragoste cu prietenul meu?

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate esti prea mica, dar ai omis sa ne spui!, poate stii ca nu stii ce trebuie, poate ti-e ca ii dai "trofeul virginitatii", fara sa ai garantia ca va ramane cu tine, poate toate astea si inca multe altele, pe care nu ni le-ai spus, dar pe care sigur le intuiesti! Oricum, nu ne-ai spus nimic essential, ca varsta, situatia, etc, asa ca, la o asa intrebare, destul de ambigua, iti mai spun sa te PROTEJEZI OBLIGATORIU CU PREZERVATIV, CAND O VEI FACE! E PLIN DE BOLI, >>> SI NU MERITA RISCUL! SUCCESS!

mlm
| mlm a răspuns:

Poate ca inca nu esti pregatita sa faci pasul asta.

| lia a răspuns:

Probabil din cauza ca nu este inca momentul, nu te simti inca pregatita.
Poate ca nu ai incerdere in el sau, in cel mai rau caz, in tine.
Consider ca ar trebui sa ne dai si noua mai multe detalii, pentru ca asa se gasesc o gramada de raspunsuri, unele chiar nepotrivite, la intrebarea ta happy

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca nu esti pregatita sa faci pasul acesta. poate nu ai incredere in el, simti ca nu tine la tine cu adevarat.
mai asteapta pana te vei simti tu in siguranta.nu te grabi ca o sa ai destul timp sa faci...happy

| Lorenada a răspuns:

Poate nu ai incredere atit de multa in el pentru ca sa faci dragoste cu el sau ti-e frica sa nu te paraseasca dupa asta.

| Crisu_8081 a răspuns:

Ori simti ca nu-l cunosti destul de bine, ori iti este frica sa faci acest pas... te gandesti ca te poate lasa dupa sau ti-este rusine (sa te vada dezbracata, sa nu afle x sau y ce ati facut voi)...nu te grabi, sfatul meu.toate la timpul lor! orice ai face, sa nu regreti!

| want2bMajestic a răspuns:

Dintr-o singura cauza...nu esti pregatita...

| canarita a răspuns:

Pai te bate sau ce? Sau n-ai facut-o pana acum niciodata...

| andi a răspuns:

Din cauza k ti-ai pus nick-ul "tupeista", intelegi acum? apropo ai vazut " vrajitorul din oz "?winking

| AllenTJ a răspuns:

Din cauza omletei cu cartofiwinking

| andreea_8479 a răspuns:

Poate nu este momentul potrivit...cand se va intampla asta, va trebui sa fie ceva frumos, d neuitat.trebuie sa ai mare incredere in el si sa il cunosti ff bine...in rest eu cred ca totul vine de la sine.at cand va trebui sa se intample...at va fitongue. daca t iubeste t va asteptawinking

| tukhey23 a răspuns:

Daca as fi proroc ti-as spune. Daca as fi d-zeu, te-as ajuta.
Dar sunt om. si iti zic:asteapta momentul potrivit, si nu vei regreta happy

| anita_2588 a răspuns:

Posibil nu ai destula incredere in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu ai destula incredere in el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ca musca maica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fiindca nu cunosti sentimentele lui, sau n-ai incredere in el, sau nu-l iubesti destul de mult