| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi intarzie menstruatia? mi-a intarziat 2 luni...ma ingrijoreaza(mentionez ca sunt virginabig grin). va roog help!
FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci,stai linistita! La o prietena nu i-a venit timp de 3 luni, si nu are nimic.Iti va veni cand corpul tau este pregatit, nu este nimic in nergula.Si eu am patit asa, iar acum este in regula. Sper ca te-am putut linisti:* Si ai grija de tine! papabig grin:*

3 răspunsuri:
| ancu1546 a răspuns:

Probabil probleme hormonale.du-te la ginecolog ca să afli mai multe.

| Ax a răspuns:

Nu ti s-a stabilizat inca. Am patit si euwinking. nu te speria

| superdorex a răspuns:

Uite si ceva aici sa te ajute da?
http://www.csid.ro/......a-4044233/
Pa.