| Adrian666 a întrebat:

De ce imi zice ca ma iubeste, dar vrea sa ne despartim? ce as putea sa fac sa fie bine?sad

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Pana la urma asa cum ai trait si inainte sa o cunosti, asa trebuie sa traiesti si in continuare. Timpul le vindeca majoritatea pe toate si nu in totalitate. Dar cu timpul o vei da uitarii si normal daca incerci sa iti ocupi timpul cu altceva si nu te vei mai gandii la ea. O data si o data tot venea ziua despartirii.Nu exista dragoste ca-n basme si daca da "rar". Depinde si motivul despartirii.
Stiu e greu, te inteleg si e dureros. Ce poti face?
Capul sus si mergi inainte.
Sa nu cumva sa te milogesti sa va impacati.Arata-i indiferenta si ca nu-ti pasa.Doare sa fii cand stii ca de fapt iti pasa dar daca nici acestea nu da rezultate mai sus ti-am zis ce sa faci.Viata merge inainte iar tu o data cu ea.
Fete sunt destule si care mai de care.Gusturile se schimba cu timpul si pretentiile cresc pe masura o data ce cresti.
Asa ca bafta in tot ceea ce faci si sa fii iubit de cine merita:*

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm... poate pentru că nu te iubeşte? Despărţiţi-vă, nu se poate dragoste cu sila...

| YOLO3e333 a răspuns:

Vrea sa va despartiti dar in acelasi timp vrea sa nu te faca sa suferi, mai bine faci cum vrea ea...

| Denisa a răspuns:

Dahappy Pai...adevarul e dureros:* Nu te iubeste, dar stie ca tu o iubesti si iti zice ca te iubeste pentru a nu te face sa suferi mai tare. Ascultama: decat sa fie cu tine dar "absenta" sau sa fie cu tine doar din mila mai bine nu e cu tine. Capul sus si mergi inainte. Sunt sigura ca se va gasi o fata(daca nu mai multe) care sa te faca sa treci peste acest hop:* Succes:*

| Adrian666 explică:

E greusad asa fata numai este cum e ea...sad

| Adrian666 explică:

E asa usor de zis "Capul sus si mergi inainte." dar e asa de greu de facut astasad numai am nici un chef de nimic in acest momentsad

| Adrian666 explică:

Am rezolvat treburile este totul bine acum... va multumesc pentru tot