| Dana1999 a întrebat:

De ce împart unii băieți fetele cu prietenii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca respectiva nu se multumeste cu un singur instrument. Cine s-a obisnuit sa cante la mai multe va canta la mai multe toata viata.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Interese financiare sau bataie de joc

| darrio2007 a răspuns:

Ori sunt pesti ori si fetelor le place.

| Adry05 a răspuns:

De mult ce vă respectă
dacă un băiat chiar a ținut la tine n-o să-și lase alt prieten să fie cu tine, doar dacă ăla acționează fără ca el să știe sau se sacrifică de dragu prieteniei

| Dana1999 explică (pentru Adry05):

Eu una ma respect si nu mi se intampla asta. Doar intrebam

| Adry05 a răspuns (pentru Dana1999):

Bine, atunci ălora cărora li se întâmplă.

| Violleta2022 a răspuns:

Impart doar proastele si, ca o fata inteligenta nu ar sarii de la un prieten la altul, niciodata.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu, eu n-am avut ocazia să-i cunosc ca să pot dezbate acest aspect.

| Frank51 a răspuns:

Pentru fun. Oricum daca pune cineva botul e la mintea cocosului despre ce fel de fete vorbim laughing

| SilentRain a răspuns:

Nu o consideră iubita lui, doar o bucată proastă de carne
Si pe bună dreptate, o fata care acceptă asa ceva e un jeg de om

| Marius22222222222 a răspuns:

Uneori poate o pune la proba. Ea fiind fata cuminte ar trebui sa refuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit așa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că pentru ei sunt doar nişte jucării şi atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că prietenii la nevoie se cunoaște

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii pentru că nu există nici iubire și asta își doresc ambii parteneri, sunt de acord. Alții pentru că fata le permite din frică sau este genul de fată supusă. Si mai sunt desigur si oameni care au fantezii si fac asta pur si simplu. Mai sunt si cupluri care decis să facă sex in 3. De împărțit la modul "ti-o dau si tie" nu este altceva decât batjocură si fata respectivă are cea mai mare vină că acceptă.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și asta nu înseamnă că o privește ca pe un obiect? Ca nu înțeleg de ce mi-ai considerat răspunsul eronat. Când faci chestia asta nu este iubire! Sunt mulți bărbați dar sunt și multe femei care privesc persoana de lângă ei ca fiind o jucărie sexuala! Te folosesc, ma simt bine și cam atât! De aici pleacă toate jocurile pe care tu le-ai enumerat! Când iubești pe cineva, nu poți sa împarți! Iar când te plictisești de aceea persoana, aceeași chestie nu mai exista sau nici măcar nu a existat iubire! Deci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Am evaluat răspunsul tău ca fiind eronat pentru ca asa il consider. "Un caz izolat când femeia este a altuia"
Bănuiesc că te-ai referit atunci când este deja într-o relație, pentru că nu este un obiect sa fie a lui. Nu sunt de acord. Tot o împarți daca accepți asta. Si nu este in regula mai ales din partea ei. Ar trebui să pună punct relației si sa înceapă una cu tine doar daca este pregătită.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am "luat" de tine ca l-ai evaluat ci doar am vrut să aflu de ce, din punctul tău de vedere este eronat. Tu ți-ai împarți femeia? Am spus obiect, de ce? Poți sa împrumuți un pix, poți să împrumuți un tricou, poți sa împrumuți lucruri/obiecte cuiva pentru ca nu ești atât de atașat de ele. Asa și aici, ma refer la faptul ca cei care pot împarți femeia sau bărbatul cu atâta ușurință ca să pipereze relația monotona (adică tu deja nu mai ești fericit! De ce mai stai?) privește persoana de lângă ca pe un obiect ce poate fii împărțit! Simți nevoia de astfel de chestii, exista dame de companie, sau stai singur și distrează-te cu femei care sunt dispuse sa facă asta, atunci e strict problema ta ce faci. Dar dacă o faci într-o relație sunt amândoi de tot râsul! Cum ai spus și tu ea e fraiera ca stă cu el iar el e praf și probabil sta cu ea ca nu e în stare sa găsească o alta femeie care sa aibă o relație serioasa cu el! Aici e vorba puțin și de frica de singurătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva se intampla mai degraba la persoane de varsta a 2-a, +40ani fiind asociat cu criza varstei Este fetish foarte comun

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Pentru ca o privește ca pe un Bun! Când iubești pe cineva nu poți sa împarți! Exista și cazuri izolate când iubești o femeie care este a altcuiva (și nu poate ieșii de acolo din diferite motive) iar atunci pentru a o avea aproape ii accepti situația. Dar nicidecum nu împarți de bună-voie o femeie cu nimeni laughing.

| IamJoKeR a răspuns:

Nu as face niciodată așa ceva.