| ana17 a întrebat:

De ce in timplul actului sexual simt ca imi vine sa trag >vanturi?:" dar ma abtin
Cum pot sa scap de acest lucru?crying(

20 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru sexul implica un efort fizic mare, oricum asta nu trebuie sa va impiedice in vreun fel sa duceti la bun sfarsit actul sexual. E ceva fiziologic!

| tyana a răspuns:

Se poate ca in timpul actului sexual sa se exercite o presiune la nivelul intestinelor.Este o problema medicala si nu trebuie sa te simti rusinata.Ar tebui sa mergi la medic pentru investigatii si tratament. O sa se rezolvehappy

| lplostonyou a răspuns:

Probabil esti balonata la stomac, bea apa cu bicarbonat de sodiu si putin otet si se rezolva happy

| adi4ever a răspuns:

Renunta la sex si trage vanturi, uragane, taifunuri, ciclon cat vreilaughing

| daii a răspuns:

Du. te la medichappy.

by daiiwinking

| EUSIATIT a răspuns:

Pai trage nu te stringe abia improspatezi casa cu parfum

| Antonimu a răspuns:

rolling on the floor doamne rolling on the floor

Probabil esti asa excitata incat te scapi rolling on the floor

nu stiu ma nene ce sfat sa-ti dau, nu am mai intalnit niciodata asa ceva, du-te la baie, rezolvati problemele, fa un dus si dupa aia... incearca niste pastile care sa-ti ajute digestia, sau incearca cu iaurt din acela Activia.

| Antonimu a răspuns:

Va umplut astia de "stupid-uri"... ha ha ha rolling on the floor

Nu le mai dati ma sfaturi, ca tot voi v-o luati in 'bot'... dar problema ei, ramane cea mai tare rolling on the floor numai manca varza si fasole, asta e raspunsu rolling on the floor

| daniDeeDee a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva... straight face dar... e grav! sad

| Atotstiutorul a răspuns:

De ce sa scapi? pune asta in avantaju tau. faceti concurs care da "vanturi" mai tari, tu sau pr tau? rolling on the floor p. s sa ne spui rezultatul

| vyo a răspuns:

Nu mai face sex.
Du-te la doctor si ai sa gasesti o rezolvare.

| jocnecurat a răspuns:

Awwww! Naspa.Simti ca iti vine sau iti vine? K sunt 2 chestii diferite.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Făcînd sex anal, desigur.

| Marius20 a răspuns:

Toata mila pentru baiatul acela.

| mrsolo a răspuns:

Poate ai o aciditate mare la stomac happy incearca sa iei niste pastile care scade agititatea, gen malox!

| Catalin_8097 a răspuns:

Stai linsitita nu este ceva grav, asa se intampla in anumite pozitii... si prietenei mele i se intampla.nu`i o rusine...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nașpa. Cumpără-i o mască de gaze prietenului măcar, așa... din bun simț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul oricarui efort se produc arderi care se lasa cu eliminari de toxine ori la nivelul pielii, transpiratie ori la nivel stomacal gaze. Un sfat, cind mai intervin partide sexuale sa maninci mai usor inainte sau eventual unul sau doua activia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kkacioasolaughing)

| just4fun_2216 a răspuns:

Dai drumul la cateva, poate chiar o sa-i placa. sti cum se zice: fiecare are mirosul lui specific