| Ionela200 a întrebat:

De ce intrebarile serioase legate de aceasta categorie nu prea au raspuns, iar cele la misto au cate 10 raspunsuri?
Ce a ajuns TPU?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca majoritatea intra pe TPU ca sa faca misto de prosti si sa se amuze mai mult..mai putin ca sa ajute.

| neutrino a răspuns:

In genere, fiecare primeste raspunsurile in functie de cum e pusa intrebarea. E adevarat ca sunt si raspunsuri aiurea pentru ca fiecare raspunde dupa cum il duce capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori,cei care stiu sa raspunda serios, nu sant prezenti.Si dupa cum cred ca ai observat, multi posteaza numai de dragul de a face; atat intrebari cat si raspunsuri.Se fac eforturi mari pentru eliminarea acestor postari.TPU fiind un site liber, multi isi bat joc.Asta este bunul simt al multora, care cred ca postand tampenii, sant mai "smecheri". Gresesc si cei care raspund la acele postari. Numai bine.

| dark1996 a răspuns:

Pentru ca toti fac misto si cand ii intrebi de sex/dragoste. nu au ce sa spuna(nu au cum sa spuna ce au vazut in filmele porno

greece12
| greece12 a răspuns:

O intrebare serioasa presupune un raspuns serios,iar un raspuns serios presupune gandire,inteligenta,cunostinte,dorinta de a ajuta, generozitate, rabdare.
Cati dintre utilizatorii site-ului crezi ca detin elemetele enumerate?
E mult mai simplu sa arunci un raspuns in joaca, la o intrebare pusa in gluma, nu implica nici un efort mintal!happy

| Annim a răspuns:

Simplu : Prostia atrage lumea!