| kosmii a întrebat:

De ce iubim si ranim in acelasi timpcrying?

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Pentru ca iubirea nu e doar roz e si negru, poti ranii si daca nu vrei, pentru ca asta e iubirea, iubirea e si intelegerea, respectarea, fericirea, dar are si efecte negative...Asta-i viata.
Bafta si Craciun Fericit!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta se intampla cand persoana de langa tine nu te cunoaste si iti interpreteaza literar cuvintelewinking

| NickiMinaj a răspuns:

De prosti.

| Christina a răspuns:

Pt ca asa e natura umana sad

| Afdsa a răspuns:

Pentru ca asa e viata.

| Andreiiaa a răspuns:

Mdaaa straight face...Nasoala intrebare.Eu niciodata n`am inteles persoanele care pretind ca ne iubesc dar ne ranesc... E dureroscrying Si mie mi se intampla la felsadScuze ca nu pot sa-ti dau un raspuns:-s