| Raulix19 a întrebat:

De ce iubita mea nu are chef de sex niciodata?

Răspuns Câştigător
| silvia94 a răspuns:

Buna.
Nu are chef, poate pentru ca tu nu incerci sa ii produci chef.(Desigur intelegi la ceea ce ma refer)
Incearca sa fii tandru, romantic, pasional, si ia-o usurel, nu grabi lucrurile ( Stii proverbul "Graba strica treaba")
Sau ar mai fi o varianta poate are pe altcineva care o satisface, si de aceea.
Asta e doar parerea mea.Tu stii mai bine ce ai de facut.
Succes.

8 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Pentru ca tu nu sti sa o induci intr-o stare emotionala sexuala.

Vrei ca partenera ta sa faca ceva? Nu ii spune prin cuvinte si logica, fa-o sa simta cea ce vrei tu sa faca.

| SilentStriker a răspuns:

Poate pentru ca probabil are 13 ani?

| RAY a răspuns:

De ce nu vb cu ea, de ce nu esti deschis cu ea poate si ea se intreaba asta la fel

| OnuOnulică a răspuns:

Posibil s-a plictisit.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Poate nu-i place sexul cu tine, poate crede ca doar asta vrei de la ea. Incearca sa o faci sa se simta bine, sa-i arati ca poate fi foarte placut si pentru ea, sa acorzi mai multa atentie preludiului, sa o exciti happy Apoi probabil te va intreba ea pe tine de ce n-ai chef laughing

| Rox1610 a răspuns:

Nu te iubeste. Daca te iubeste, nu te refuza, si are chef de tine mereu. Sunt fata si iti spun din propria experienta.

| Nashu10 a răspuns:

Nu trebuie sa fi nici tandru nici pasional baga-i mana unde-i lana