| Necunoscutul548 a întrebat:

De ce la multi baieti le este rusine sai spuna unei fete Te iubesc?

Răspuns Câştigător
| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!

Deci. Unii baieti chiar nu pot sa spuna aceste cuvinte, oricat au incerca nu pot. Nu este asa de usor pentru unele persoane sa`si marturiseasca sentimentele, nici macar celor mai apropiate persoane nu pot sa le spuna.
Nu este vorba neaparat de rusine. Unii baieti sunt si orgoliosi, altii sunt timizi... Fiecare baiat are motivele lui de as`i ascunde sentimentele.

Sper ca tu sa poti spune aceste cuvinte frumoase unei fete specialewinking. Ai multa grija de tine!

14 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

N-au curaj... d-aia.

| Nicux1 a răspuns:

Orice baiat se teme de un raspuns negativ. Funda?

| Purec a răspuns:

"e" toti niste prosti

| sergiu911 a răspuns:

Deoarece se teme de cum v-a reactiona fata la auzul acestor cuvinte

| Rts123123 a răspuns:

Eu cred ca este firea noatra, nu ne putem abtine... fundita?big grin

| Armatistul82 a răspuns:

E adevarat.si mie imi este rusine de un raspuns negativ. ori ca are iubit...

| ioanadanny a răspuns:

Orgoliul masculin

| FreshFresh a răspuns:

Nu simtrolling on the floor. De ce sa mintim?

| alealexuta a răspuns:

N-au curaj.le este frica ca vei spune ca tu nu vrei..si ca va pierde momentuL MIE MI SA INTAMPLAThappy"

| karinyyyyy a răspuns:

Nu le e neaparat rusine doar ca lor le e foarte greu. Sunt unii oamen carora le e greu sa spuna ceea ce simt.Dar asta nu inseamna ca ei nu sunt capabili sa aiba un sentimente pentru alte persoane.

| Pushtoaik a răspuns:

Si fostul`lui meu prieten ii era oare cum "RUSINE" sa imi spuna "TE IUBESC"...dar imi arata mereu acest lucru...deci daca esti mai "RUSINOS" si nu poti spune aceste 2 cuvinte magice, sfatul meu ar fi sa ii arati, cat de mult o iubesti! Baftakiss>big grin

| GiO23MuS1c a răspuns:

Buna! Pentru ca si baieti au inima, si mai is si sensibili si au teama sa-si zica sentimele, si la prieteni care tin cel mai mult!:] "Ca un prieten de almeu" care ie teama sai zica la fosta mea iubita"nu ma mai intereseaza mult" Si eu is sensibil, ai nevoie doar de putin Curaj:* ca toti happy.Bye, sa ai curaj daca esti sensibil happy si sa fii frumushel cu fetele care tii la ele big grin. Bafta

| EcstasyDubstep a răspuns:

Daca baiatul e sincer iar relatia se bazeaza pe sinceritate asta e motivul.Deoarece oricat ai zice tu ca placi pe cineva ajungi sal iubesti cu adevarat cu timpul nu "gata suntem impreuna ma iubeste de moare "deci si sinceritatea e un motiv.O stiu din experienta (sunt fata)

| SoXiL a răspuns:

Baietzilor(ca mine)Le este frica sa fie refuzati (cel putin mieimi este frica sa fiu refuzat de o ftastraight face)Dar dupa nume mi se pare ca esti baiat...De ce intrebi asta?