| MyNameIsNotImportant a întrebat:

De ce la unele raspunsuri imi apare "aprobat" intr-un chenar verde si doar la unele raspunsuri imi apare cu rosu "editeaza" sau ceva de genu. dc nu e la toate la fel?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu este la fel pentru ca, raspunsurile se aproba spre a fi afisate pe site doar dupa ce sunt verificate de catre admin--- cum numarul raspunsurilor depaseste capacitatea de lucru a adminului, acestea sunt lasate in asteptare. Acestea, (raspunsuri care inca nu au fost verificate) au alaturi doua mentiuni "aprobat " si "editeaza"--- au avantajul ca, dand clik pe optiunea "editeaza", poti modifica sau chiar poti sterge acest raspuns inainte de a fi "aprobat" ( situatie care nu iti mai permite sa faci aceste modificari). Numai bine!