| Armyanka a întrebat:

De ce le place bărbaților atunci când femeia geme?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca sunt meseriasi in ale sexului. Numai ca unele fete mai si mimează.

| wannabe a răspuns:

Barbatii cauta lucruri de care sa se indragosteasca la o femeie. Carui barbat i-ar placea o femeie muta? Fa un zgomot, cat de mic pana si cand bei apa, nu doar cand gemi. In felul acesta captezi atentia barbatului si il vei face sa iubeasca la tine chiar si sunetele. Fa-ti simtita prezenta. Despre asta-i vorba.

| RoCkKiD a răspuns:

In primul rand depinde de la tip la tip, nu e neaparat sa il intereseze.

Cat despre de ce:
-Poate fi un mecaniscm de feedback in care stii daca ce faci e bine sau nu si nu esti confuz daca fata e ok cu ce faci sau nu.
-Poate fi o chestie de validare, gen, uite ce treaba buna fac, deci le am cu activitatea, treaba care ii gadila tipului stima de sine.
-Poate fi o chestie de personalitate a tipului, daca e altruist o sa se simta bine pentru ca o face pe ea sa se simta bine.

| RAY a răspuns:

Sunetul amplifica placerea,adica se elibereaza mai multa dopamina in creier,lucru valabil si la cimpanzei si aia scot sunete,dar daca o maimuta face sex cu un beta nu scoate sunete pentru ca alfa sa nu auda,smecherie si la ele,suntem primate, probabil ca acele sunete ne satisface ego ul personal, creierul nostru nu a mai evoluat de mult timp, tehnologia a evoluat, suntem niste maimute care ne credem in jungla dar jungla numai exista

| Sofer a răspuns:

Pai dacă nu geme unde mai e farmecul?

| Nemessys a răspuns:

E un semn ca fac treaba buna.

| AliGab a răspuns:

De nebuni :-))

| TheGentleman a răspuns:

Asta mă întreb și eu laughing Cel mai bun sex se consumă în liniște deplină

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru TheGentleman):

Eu nu imi pot consuma energia in liniste sad

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Energie consumi non stop prin metabolizarea grasimi sau a glucozei din sange, nu consumam energie doar cand facem cv si cand stam in repaus, sexul are implicati sanatoase, ciudat e ca masturbarea nu ofera acele benifici care le ofera sexul

| TheGentleman a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Să vezi ce fain e să gemi în tren sau la hotel. Află toată lumea ce se petrece laughing

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru TheGentleman):

Daca ai asa fantezii gen tren.
Mna toata lumea se fufu laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o face pe femeie fericita, isi arata puterea de a satisface o femeie. O chestie de masculinitate, asa cred cel putin.

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

laughing nu neaparat la ala anal! dar ala oral da! ii zice spune ceva de genul! bravo fata asa! ce bine e! ai un os pentru astalaughing