| anonim_4396 a întrebat:

De ce li se pare unora asa ciudat ca se ling pisicile in fund? Si oamenii se ling si in fund si peste tot si asta nu mai e considerat scarbos.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate acelor persoane care cred asta despre pisici, chiar le pare ciudat asta si la oameni, de unde inseamna ca intrebarea se exclude?

| LPCTSTR a răspuns:

Eu n-am vazut pisici sa-si linga zona anala sau sa se linga in anus. Vorbesti prostii.

| TFL a răspuns:

Am vazut lesbience care nu au nicio jena si adora sa se linga in c u r

| Mirella2344 a răspuns:

Da

| Diaaa2004And a răspuns:

Oamenii o fac in privat tongue big grin