| SoulOnFire a întrebat:

De ce ma atrag femeile dominante?

4 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Poate pentru ca iti plac femeile care sa domine, care sa preia controlul, care sa faca totul, care sa fie mai infipte, exista multe motive.

| RAY a răspuns:

Poate pentru ca esti mai sensibil, moale de fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tuturor barbatilor le plac femeile puternice. big grin

| seth2016 a răspuns:

Buna,

Pentru ca esti un sensation-seeker.

Sensation-seekerii prefera un partener dominant. De fapt cauta sa nu fie o persoana plictisitoare si inhibata. Cauta o persoana complexa, curioasa, care isi asuma riscuri, asertiva, care sa ofera experiente intense si careia ii place aventura. Sensation-seekerii nu cauta neaparat experiente sexuale iesite din comun, ci fug de viata banala, plictisitoare pe care o poate oferi un partener pasiv.

Pe de alta parte propria anxietate ar putea juca un rol. Un partener dominant compenseaza si ofera protectie.