| zynga a întrebat:

De ce mă evita? de ce nu mă mai sună? am fost împreună timp de 3luni, însă ne cunoaştem de un an.La început era ft atent, super simpatic...(a renunţat la gaşca lui pentru a fi cu mine)şi ţin să menţionez ca e vocal, şi acum vreo 3săpentru. A avut concert, şi nu ne-am văzut o săpentru., apoi a început să se răcească, a venit vacanţa de paşti, nu ne-am întâlnit deloc pentru că am fost amândoi plecaţi la rude(separat)şi l-am sunat o dată, nu mi-a răspuns.Ideea e că nu am fost tipul aleia stresante... i-am făcut tot timpul pe plac.

4 răspunsuri:
| pensionar a răspuns:

Tu la ce ai renuntat ca sa fii cu el; esti egoista daca nu te gindesti decit la tine mai incearca

| mihaela_8362 a răspuns:

Pai daca s`a intamplat ceva in saptamana aceea in care nu v-ati intalnit? Acum referindu`ma la el. Tu nu ai de unde sa stii ce face el, cu cine se intalneste etc. Poate s`a plictisit, iar daca nu`ti raspunde in continuare ori are pe altcineva ori s`a plictisit.Nu cred ca ar trebui sa mai insisti, ai face bine sa iei o pauza sa vezi daca el incearca sa te caute, daca nu las`o balta.Indiferenta smug

| gaby_8539 a răspuns:

Toti barbatii suntem asa...profitam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu la fel chiar si acum dar el daca nu te mai suna nu inseamna ca nu te mai iubeste asa mi-a facut si mie si cand m-am intalnit cu el a incercat sa ma sarute si l-am lasat sau poti chiar tu sa-l saruti ca sa-i creasca sentimentele pentru tine