| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma gandesc inca la o persoana in conditiile in care stiu ca nu am gresit atunci cand mi s-a propus sa petrecem o noapte impreuna?

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ti-a propus o noapte impreuna.
nu ai gresit ca ai acceptat.
te gandesti la acea persoana.
nu intelesesem nimic din intrebare.
Ai petrecut acea noapte sau urmeaza? poate o/il placi d-aia te gandesti.

| RaluuMrrrr a răspuns:

Pai depinde thinking Daca ti s-a propus o noapte impreuna cu o persoana si deja s-a intamplat poate ai un sentiment de vina sau ceva in genul, sau poate chaiar "simpatizezi" acea persoana! Si daca se va intampla poate ai dubii cum o sa fie sau poate "fluturasi in stomac" de entuziasm! Numai tu poti sa iti dai seama kiss

| h3r a răspuns:

Pentru că îți dorești persoana respectivă, o vrei lângă tine dar ești conștientă că nu se poate, deoarece te-a dezamăgit cu aceea propunere.

| KiLLeRthEb3st a răspuns:

O/l placi