| Bianca78 a întrebat:

De ce majoritatea băieților când sunt aproape sa ejaculeze bagă penisul de 2 ori mai rapid in vagin?

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Simplu..cca ii stimuleaza mult mai bine.le da acea senzatie de ii inebuneste, de sunt in al noulea cer si pentru ca le place sa te vada stimulata, cum scoti sunete obscene ce ii excita si mai tare..cam asta e motivul..problema e ca multi nu o scot si isi da drumul in vagin, conteaza ce se intampla in secunda aia, mai departe egal cu zero.

| Bianca78 explică (pentru Aditu94):

Pai și dacă isi da drumul in vaginul ei și are prezervativ nu vad unde ar fi problema

| Aditu94 a răspuns (pentru Bianca78):

Tu clar esti blonda..si proasta si hotarata. daca e cu protectie, chiar nu mai conteaza..ca isi da drumul, e protejat.ce zici tu e ilogic.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar cu cati barbati ai facut tu sex, de stii cum procedeaza toti?
Dar sincer, de ce nu-i intrebi pe acei barbati de ce fac asa, mai ales daca tu nu ai orgasm si nu simti nimic?

| Hammurabi a răspuns:

Nu cred că i-ai probat pe majoritatea... laughing

| anonimuIl a răspuns:

Nu bagă mai rapid, bagă mai adânc.