| LuminitaRoz a întrebat:

De ce mereu ma indragostesc de cine nu trebuie?
Adica acum o luna mi-a trecut suferinta pentru prima mea dragoste..sa zic asa si acum nu stiu cum s-a intamplat ca prietena mea mi-a facut cunostiinta mai demult pe facebook cu un baiat din Italia. abia asteptam sa ne intalnim la vara si cum am mai spus nu stiu cum s-a intamplat dar a venit mai repede in tara..adica acum 2 zile si pleaca maine. Am inceput sa il plac foarte mult.Azi ne-am intalnit si o baga doar pe prietena mea in seama oh go on aveti idee ce sa fac? de ce ma indragostesc mereu de cine nu trebuie? maine merg sa imi iau ramas bun de la el. Ce as putea sa ii spun? sau ce sa fac? DOAMNE INNEBUNESC CU DRAGOSTEA ASTA!

4 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Pana la vara mai e.

| nikbad4u a răspuns:

Ziii asa eu iti zic din propia experienta ca eu tot in Italia sunt laughing spune-i ca tu iti place prezenta lui cand e in tara si cand pleaca parca dispare linistea din sufletu tau si armonia si dragostea din inima ta cu tot cu el se duc si ele zii asa sa vezi ce zice ok sigur o sa-i placa cei spui u

| NeneaGogu a răspuns:

Daca baiatul respectiv doreste sa-ti vada reactiile? Intreaba-l fara menajamente daca simte ceva pentru tine, dar dragostea pe net nu exista, exista baieti si la tine in localitate

| lolly a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu risti, nu cred ca-l cunosti suficient de bine.Si daca ve-ti incepe o relatie la distanta, vei suferii, si fara incredere nu stii ce face el acolo.