| elly_3997 a întrebat:

De ce mereu ne indragostim de persoanele neportivite noua spre exemplu eu asa am patit acum si imi e ciudacryingcryingcrying

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai inimi nu iii poti spune "nu vreau sa te indragostesti d x"

ea se indragostete d cine vrea ea nu ii spunem noilaughing

dar na trebuie sa tinem capul sus si sa trecem peste un esec ca asta:*

| 인스피릿 a răspuns:

Asta e viata. Si eu am patit-o laughing Dar asta e, a trecut. Uite, ca sa-mi treaca, eu ma gandeam tot timpul la aspectele lui negative, si ma intrebam ce-am vazut si ce mi-a placut la el. Si dupa... 2-3 saptamani. Nu ma mai gandeam la el, si chiar daca ma gandeam, imi venea sa rad.
Deci, repet asa e viata. Te indragostesti de multe persoane nepotrivite, pana cand o intalnesti pe cea potrivita. Nu e tocmai neagra viata, dar are si pete de roz. =)

| Pucca_5593 a răspuns:

Pentru. ca. asa ne. e. scris... nu ai ce face...
Destinu asta face astasigh si eu am patit'o

| cristinaanamaria a răspuns:

Da si eu sunt insituatia ta, da nu stiu ce e asa de ras ca eu mor de plans crying

| SeNyS a răspuns:

Pai nu stiu, si mie la fel mi se intampla, si nu e amuzant chiar deloc sad...

| adi_3786 a răspuns:

Pentru ca asa e facut sa fie

| Razvan a răspuns:

Pentru ca nu gandim cand iubim. Daca am alege partenerul cu care ne-am intelege bine pe toate planurile si nu pe acela dupa care inima tanjeste ar fi relatiile mai lungi si cu mai putin suferintawinking

| Gabriella_1938 a răspuns:

Asa este viata te indragostesti de cine nu trebuie si lui /ei nu ii place de tine si suferi pana o sa iti treaca. si cand crezi ca l-ai/ai uitat/uitat-o bang iar iti place de el/ea