| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-am dat drumul in 5 minute de 4 ori? E normal sa fie asa la început? Adica e a doua oara cu persoana asta si prima data a durat mai mult dar nu mi-am dat drumul deloc deloc dar nici nu am avut o erectie prea wow, sper ca totul sa fie dintr-o cauza psihologică si sa treaca, apropo voi ati pățit asa la început?

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

In 5 minute de 4 ori, ai facut curse de cai?
Adica ai dat mai departe fara oprire sa te termini de 4 ori...
Felicitari, de doua ori eu n-am probleme, dand mai departe (dar nu in 5 minute) dar tu de 4, esti multiorgasmic si nu pierzi nici timpulwinking

| dinaprilie a răspuns:

Da, este normal. Da am patit-o si noi ( mai multi dintre noi ). Exerseaza! PS: vezi ca sub scrot este un muschi pe care daca il apesi la momentul potrivit iti intarzie ejacularea fara sa iti afecteze erectia. De altfel acel muschi il poti "antrena" pentru ati controla ejacularea.