| pisikutza123 a întrebat:

De ce mi s-a umflat labiile de la vagin, is foarte tari, e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| michelle21 a răspuns:

Nu e ceva rau draga, daca tie ti se pare foarte grav,, du-te sa te consulte un medic,,, dar stai linistita ca nu e grav,,,:*

3 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Trebuie sa faci sex neaparat, ACUM!

Sau mai bine in loc sa pui intrebari pe TPU mai bine mergi la un doctor! Este foarte posibil sa fie o infectie ce trebuie tratata cat mai repede, sau altceva. Nu ma pricep si nu cred ca pe TPU se pricep prea multi la medicina.
Mergi neaparat la un doctor, in seara asta sau maine dimineata.

| athos01 a răspuns:

Daca ai facut sex exagerat se poate intampla, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Se pot umfla+ inrosii de la o infectie, un consult ginecologic ar fi bine-venit. alte simtome?