| Damian a întrebat:

De ce mint femeile mereu? Chiar si fara motiv

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Femeile-s femei, e o problemă de fond.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Femeile mint si barbatii ascund adevarul.Deci suntem la egalitatebig grin

| Ирина19 a răspuns:

Ca sa para ceea ce nu sunt cu adevarat

| Acvila a răspuns:

Eu mint sa nu produc suferinta.sau sa o produc.depinde.

| andreea_9470 a răspuns:

Ce intrebare stupida! cred ca ai fost mintit de prea multe ori de vreo fata, dar helooow. nu generaliza pentru ca nu toate sunt la fel

| morenaRox a răspuns:

Aceeasi intrebare o avem si noi : de ce mint barbatii mereu? chiar si fara motiv...toata lumea minte, nu exista cineva care sa nu fi spus vreodata o minciuna, fie ea cat de mica si nevinovata.

| Mady_1319 a răspuns:

Nu te supara, nu ti'o spun cu rautate dar cred ca ai suferit mult din cauza unor fete si incerci sa le bagi pe toate in aceiasi oala in anumite chestii...Eu nu cred ca minte cineva fara motiv, unii ca sa se dea mare si tare, alti din nesimtire...pahappy

| Ema_4103 a răspuns:

Din acelasi motiv care mintiti si voi.
Toata lumea minte la un moment dat, acum nu stam sa etichetam oamenii care mint. Tu nu ai mintit niciodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mintim mereu, perfectilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara minciuni nu s-ar intampla nimic interesant.Viata ar fi si mai monotona de atat. De la miniciuni apar certuri si neintelegeri dar daca am spune mereu adevarul? Care ar mai fi farmecul? Este necesar sa mintim, si aici ma refer la toata lumea nu doar la femei.
Pe bune, prea multa fericire stricalaughing

| maXimilianX a răspuns:

Pentru ca este in natura lor.