| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi oameni au gresita impresie ca daca reusesc sa puna mana pe nu stiu ce gagica celebra intr-un anumit domeniu gen actorie, muzica, cultura vor avea parte de cele mai bune partide de sex cu acele femei?
Total gresit din moment ce acele femei n-au cum sa faca cel mai bun sex deoarece specializarea lor nu e sa faca sex ci profesia pe care si-au aleso in viata.
Daca vrei una specialista in sex iti alegi o curva, prostituata sau actrita porno si alea fac cel mai bun sex deoarece aia este specializarea lor, claro?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le spulberi visele. laughing
Lasa-i in lumea lor.

| qpattyx3 a răspuns:

Adevarat laughing

| covaci101 a răspuns:

Pot fi şi bune la sex! laughing

| Flav a răspuns:

Mdea. Copilarii. Nimeni n-are impresia ca vor fi cele mai bune partide de sex, dar daca ai fantezie cu cineva, iti imaginezi cum ar iesi. Toti isi aleg vedete cu forme bine conturate, femei sexy si viseaza cum ar fi o partida cu ele.
Te contrazic. O curva sau o prostituata iti poate oferi cea mai proasta partida de sex, dar tu, disperat, fiindca doar asa te poti numi atunci cand apelezi la asa ceva, ti se pare c-a fost ok fiindca te-ai eliberat. O partida de sex buna iti poate oferi inclusiv prietena ta, chiar fara sa te astepti. Nimeni nu stie cum este ''x'' si ''y'' in pat, cum se comporta acolo, ce devin acolo. Sau n-ai auzit de expresia: doamna in societate si curva-n pat?hee hee

| TeAjutCuOrice a răspuns:

Sa stii ca aici gresesti, deoarece, o curva sau prostituata sau actrita porno iti poate darui o boala grava. Eu sunt de parere ca si prietena ta iti poate oferii cel mai bun sex, dar depinde ce iti place tie sa faca ea in pat...

Bafta