| adi4ever a întrebat:

De ce naiba tot se aproba intrebarile si raspunsurile utilizatorilor madalina1, elasexygagica, JustLoOkingArOund, mariaioana si mai nou alt specimen LittleTweety?
Ar trebui suspendate si sterse conturile, daca nu, noi cei care raspundem si incercam sa ajutam sa nu mai dam sfaturi si sa lasam site-ul sa fie invadat de aceste specimene, eu unu m-am saturat de ele...
Cine este de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Tu nu iti dai seamalaughing?
JustLoOkingArOund, mariaioana, madalina1 si LittleTweety. e una si acceasihappy
Despre elasexygagica.aia e chiar ea, adica proasta si obsedata de sex la 7 anistraight face
In schimp cele mentionate nu sunt altceva decat niste false, prefacute, care pun intrebari la misto, oricum intrebarile lor au acelasi subiect si se vede clar ca mintwinking
Inca ceva. sunt de acord cu tinehappy

28 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deeeeeeaaa a răspuns:

Eu...

nu stiu ce au in cap ...prea multa imaginatie.

mint de put...oh go on

nu stiu... ce a ajuns TPU straight face

| Mitza_3313 a răspuns:

Eu elasexygagica vrea so lege te pat laughing hai so legam de un copac si so ardem

| Pissy a răspuns:

Toata lumea love struck

| imaqtpie a răspuns:

+1

| Pissy a răspuns:

Cat tupeu pe mariaioana asta rolling on the floor))
si specimenu asta nou "LittleTweety" se baga repede in seama laughing

bai spalacitelor reveniti`va in pnm.
aveti 11 ani si in loc sa va ganditi la papusi ne povestiti noua cum v-ati tras`o cu vecinii, cu tatii, cu unchii si mai stiu eu cine.maine poimaine aud intrebare : "eu si matusa mea ne-am dat l***i una alteia.inseamna ca sunt lesbi?". voi nu ganditi deloc rolling on the floor) ratatelor :*

| adi4ever explică:

@mariaioana: Da pissy lasa vrajeala, sunt dispuns sa imi stearga mie contul daca asta v-ar face sa dispareti.
Pissy nu am nimic cu voi dar cum puteti abera atata? Nu stiu frate trebuie sa fiti tra-la-la ca sa puneti asemenea intrebari.
Si eu te puuuuup pissylaughing

| Anileda a răspuns:

Euuuu.

| Lol_1641 a răspuns:

Parerea mea, daca vrei sa te scapi de un caine, in nici un caz nu`i da de mancare sau nu ii acorda atentie! laughing

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Alea/aia/ ar trebui tinute la beci si batute din 2 in 2 ore 7 zile pana le iese totu din cap legat de dragoste si sex! Apropo sunt de acord cu tine ^_^

| Barajag a răspuns:

Nu vreau sa par rautacioasa, insa nu vad rostul unor intrebari care au un continut obscen, chiar daca sunt niste adulti sau copii, ar trebui sa se documenteze si sa aiba putin respect fata de ceilalti. Daca le dai un raspuns pozitiv, nu tin cont, insa daca dai un raspuns amuzant se bucura ca le tii isonul.Deci,sunt de acord si sper sa se ia masuri in aceasta privinta.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si euuu.

| Pain a răspuns:

Toti suntem, frate sunt conturi facute la misto, cica justolookingaround a facut sex la cinema, frate asta ori e caterinca ori e curva...pe bune.frate si eu mai fac misto da totusi suntem niste oameni civilizatilaughing

| Razvan a răspuns:

Mai ady tu te iei de prietena mea JustLookingAround.Nu se poateshame on you
Nu intelegi ca e plictis rau pe aici de aia fac asa
Sa inceapa deci scoala dragilorhee hee
Dar nu
Ca dupa va plictisiti de ea si iar incepetilaughing
De aia imi place mie scoala:prima si ultima saptamanabig grin

| Floreenofficial a răspuns:

Ieri i s-a sters contul lui elysexygagica.si tot ieri a si revenit!
singura solutie e sa fie banate pe ip.

| cossmy a răspuns:

F corect!winking

| cossmy a răspuns:

Aa, si SufarStar...se poate sa fie si la caternica, da sa fie ci curva...happy

| YqLmX a răspuns:

Din respect pentru TPU ma abtin sa le mai injur, ca nu o sa mai termin de injurat pana maine dimineata! Si sunt de acord cu ady!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Personal mă distrează teribil elasexygagica. Răspunsurile celorlalţi enumeraţi de tine nu le-am văzut încă, mai puţin aia cu sexul la coinema care mi-a smuls un zâmbet happy.
Sunt buni şi astfel de oameni, mai alungă monotonia.
E drăguţ să văd între 30 de răspunsuri date lupi moralişti care îndeamnă oamenii la virginitate eternă şi câte un răspuns de tipul "faceţi sex! sexul este acţiunea" (sau ceva de genul).
Eu nu sunt de acord cu tine! Am şi eu dreptul să mă amuz!

| dede070707 a răspuns:

Elasexygagica e funny rau rolling on the floor
Toate raspunsurile ma amuzaaa laughing

| georginika a răspuns:

Sunt de acord cu tine !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt d acord cu tne.chiar le'am raportat cateva intrebariwinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toate sunt una si aceeasi persoana si anume un fost utilizator frustrat si lipsit de imaginatie. Atata poate, atata face. Sustin initiativa ta de a nu-i mai baga in seama interventiile penibile.

| Meeeeee a răspuns:

Daca de la varsta asta is cu din astea pe la 18-19 le vedem pe centura

| Nicoleta a răspuns:

Daca observi, aceste specimene au aparut pe site inepand cu data de 4 septembrie.Eu cred ca e una si aceeasi persoana.straight face

| georgiana_5779 a răspuns:

Eu zic sa raportam intrebarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord in totalitate cu tine! Sa le decapitam ca si asa le ploua-n gatlaughing

| Lαααα a răspuns:

Nu vezi ca le place publicitatea asta?smug
Adica nu sunt impotriva si iau totul in semn de binesmug
Decii dovada ca mint in tot ce zic si intrebarile sunt la caterincasmug!

Eu ii raportez toate raspunsurile si mai vedem noiiismug

Ralucaaa ajutanee!:S