| SaraMelisa a întrebat:

De ce negrii au penisu asa de lung?laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Citeste si pe net si ai sa vezi ca nu e adev in toate cazurile. tongue

| GMVBOSS a răspuns:

Cei mai multi negri au un nivel mai ridicat de stretosten sau ceva de genu'(este o substanta care influenteaza dezvoltarea musculara si cresterea organelor sexuale) mai mult ca albii, insa sunt si albi care il au...

| toxik a răspuns:

De ai dracu ce sunt laughing))

| iFeelYourLoVe a răspuns:

Ce fac filmele porno din omlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughing
@GMVBOSS cred ca te referai la testosteronlaughing. Strestostenul nu exista.winking

| Papusik a răspuns:

Hmm. Buna intrebarea

| cristydts a răspuns:

Simplu,rasa neagra era considerata i ntrecut inferioara si i-a ajutat dumnezeu macar la un capitol sa-i bata pe albi