| AℓℓeAℓℓexa a întrebat:

De ce noi persoanele trebuie s-a simtit ceva pentru cineva, intotdeauna?! Si pe alta parte sa suferim dupa despartire sau sentimentele amestecate inauntrul nostru. De ce?
Fara raspunsuri de prost gust va rog! Merci big grin

4 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Dar cum ai vrea mă să fie viaţa? Cum ai avut-o şi la 6 ani? În viaţă trebuie să te descurci, nu să trăieşti doar fericit şi să aştepţi să-ţi aducă cineva căcatul la bot, zic la sensul figurat.

| SunnyDay88 a răspuns:

Suferi pentru ca tu vrei!

finalul unei relatii nu e o tragedie. din contra e un moment de a celebra un nou inceput, mai bun si mai infloritor langa cineva care sa te merite.

orice e, e spre binele tau. deschide ochii si pricepe asta. si invata sa scrii pana atunci!

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru SunnyDay88):

Scza-ma pentru faptul ca nu am scris corect. Atunci cand ma grabesc pentru ca trebuie sa ies de la PC, nu ma mai uit la ce scriu.

| MrUnknown a răspuns:

Sta in gena noastra sa fim sensibili, sa avem nevoie de iubire, de atractie, intr-adevar unii mai accentuat aceste simturi altii mai putin. Dar asa suntem noi oamenii de natura. happy