| anonim_4396 a întrebat:

De ce nouă, celor mai mulţi dintre bărbaţi, ne plac femeile cu fundul şi sânii mari?

Răspuns Câştigător
| usuk a răspuns:

Nu asculta ce zic ignarii de pe aici(prea putin tine de preferinte-alea sunt DOAR exceptiile)
adevaratul motiv pentru care barbatilor le plac fameile cu sani si fund mare e acela ca ei au fost programati genetic sa faca asta;
e absolut logic, animal fiind, cand vezi sani mari sa constientizezi ca acea femela le poate asigura hrana viitorilor tai urmasi
de asemenea, e mai mult decat evident ca, o femela cu un bazin mai mare(de aici si fundul mai mare) poate duce o sarcina mai usor si implicit sa nasta mai usor
acestea sunt aspectele ce iti dovedesc tie "ca animal", la prima vedere, ca femela in cauza e sanatoasa si numai buna de a-ti transmite gena
foarte simplu de inteles

45 răspunsuri:
| usuk a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Noi oamenii actualmente suntem maimute, atat ca suntem un "soi" mult mai dezvoltat din punct de vedere intelectual(si nu doar unii, noi toti avem capacitati mentale fabuloase-la nastere, ce-i drept)
si nu, consider ca nu e trist ca 80% din relatii sunt bazate pe un impuls animalic, asa ne-a lasat natura si asa ar trebui sa fie
ar fi absurd sa credem ca relatiile se pot baza pe altceva, decat pe acel impuls>nu mi-as putea explica asta, daca cineva ar putea sa ma lumineze.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru usuk):

Fiecare cu parerea lui, eu am o prietena si relatie e bazata pe ideea ca ma bate la orice joc vdeo.
Defat luni de zile nu am vazut cum arata dar am adorat compania ei asa cum fac si acum.Am stat si am discutat liberi fara s-a ne temem de parerile celuilant ca niste fitosi.

| Teardrop a răspuns:

Subconştientul şi instinctele primare, care au rămas de la strămoşi: Sânii, fundul mari, abdomenul lat sunt semne ale fertilităţii.

| usuk a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Deci voi stati impreuna doar pentru ca ea te bate la jocurile video?
-intrebare retorica-nu judec-nu comentez-daca sunteti fericiti atunci e bine

| Caracter3 a răspuns:

Lor le place asta pentru ca trebuie sa aiba ce atinge pipai si mai ales ce dezbraca cand fac dragoste!

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Deanimus):

"Sanii micuti si jucausi(...)", "jucausi"? Interesant thinking In ce mod ar putea fi sanii "jucausi"? Din ce film porno ai scos expresia asta? straight face.

| Deanimus a răspuns (pentru contαbαndonαt):

E o expresie uzuala si daca n-ai auzit-o, nu te astepta sa-i recunosti cand ii vezi in filmele porno in care mai mult iti stimulezi vederea decat sa-ti imbogatesti vocabularul.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Deanimus):

Observ ca tie ti l-au imbogatit destul de bine, mai "sani jucausi" rolling on the floor

| TnT123 a răspuns:

Pentru ca sunt raiul pentru noi

| Deanimus a răspuns (pentru contαbαndonαt):

E clar, esti femeie.happy Fii mandra de tine, ai trait in societate la ora actuala si expresii precum,, sani jucausi'', fund obraznic'' si altele au trecut pe langa tine. Sa nu pui mana pe Lolita a lui Nabukov, cartile lui Anais Nin, Henry Miller sau Bukowski, ca s-ar putea sa ai o trauma pe termen lung.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Deanimus):

Cat de ilar, ce mai ironie big grin, eu am citit Lolita de V. Nabokov, am urmarit cu sufletul la gura, daca pot spune asa, ambele ecranizari cinematigrafice ( 1962 - 1997 ), superbe, mai ales remake-ul din 97' unde s-a mai scos din cenzura datorita unei alte politici acelor timpuri, fata de ce a fost in 60' spre ex.
Si am mai auzit eu de expresii stupide in genul "fund obraznic" si altele asemenea scoase din, dupa cum am mai scris, scenarii porno.
Si, ah, merci pentru restul recomandarilor, daca se ridica la nivelul primei, promit sa le citesc cu pofta cu entuziasm happy.

| Deanimus a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Sunt pline de,, stupiditati''. Lasa-le. oh go on Centreaza-te pe ecranizarile romanelor lui Jane Austen, acolo vei regasi metafore pe gustul tau.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Deanimus):

Parca am vazut un film biografic ori semi care o avea pe dna Jane drept subiect de povestioara thinking La partea cu Lolita a fost vorba de cu totul altceva de mi-a placut mie intr-un mod inexplicabil de mult. Ceva ce nu as putea explica-n cuv. cred...si pedofilia/atractiile pana-n punctul obsesiei, unele subiecte ce m-au intrigat pe mine de-a lungul timpului, modul in care personajele sint conturate...multe.

| fuzzer a răspuns:

Pentru ca teoria lui Darwin, care spune ca omul a evoluat din animal, are intr-o oarecare masura dreptate. Fiinta umana detine o mentalitate primitiva, mereu in lupta cu instinctele animalice.

| Dudescu_Marian_1990 a răspuns:

Pentru ca majoritatea nu sunt gay... daca nu ar avea sani si fund mare si ar mai fi si tunsa scurt, ar arata ca un barbat, cui i-ar placea?! laughing)