| LalLyBoOmD a întrebat:

De ce noua, fetelor, ne plac baietii cu par lung? (sau cel putin majoritatea) Stiu ca este stupid sa intreb din moment ce eu ar trebui sa stiu, dar incerc sa ma ghidez dupa spusele dumneavoastra. Vreau pareri din partea fetelor, dar si din partea baietilor, clar. Funda, normal, dar nu incepeti sa cersiti.

12 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Ce? Doamne, dacă le plăceau pletoșii îmi găseam prietenă aici, nu la 2500 de km spre nord laughing Nu le plac pletoșii multora din motive pe care ele nu le pot explica cu exactitate. Pot doar să vină cu argumentul cum că "voi nu puteți purta părul lung pentru că sunteți băieți" și când le întreb "ok și?" se blochează laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Asa multe fete carora le plac baietii cu parul lung ai vazut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par mult mai atrăgători băieţii cu plete.Adică,uite ce bine arată
http://i.imgur.com/MOwjn.jpg
http://i.imgur.com/B9Tsv.jpg
http://i.imgur.com/YASVf.jpg
http://i.imgur.com/zyz0y.jpg

| LalLyBoOmD explică (pentru anonim_4396):

Da, arata bine, totusi nu ma refeream neaparat la baietii cu par super lung, rockeri, doar la ceva diferit de creasta/par scurt. V-ati pus vreodata intrebarea de ce fetele tinere si nu numai sunt atrase de Bieber sau Harry Styles? thinking Ori fiti atenti : Liam Payne (Da, tot 1D) avea parul super lung, mda, fete, de toate, dar acum, dupa ce s-a tuns, toti sunt ceva gen WOW, socant si fetele. Hm, presupun ca nu mai sunt asa de indragostite oh go on.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Păi cred că sunt atrase de ei pentru că sunt foarte mult mediatizaţi la tv.Asta cred.Eu sunt mai de modă veche ca să zic aşa şi nu prea mă dau în vânt după tot ce e nou.Nu prea se mai poartă părul lung cum era prin '80 şi '90.

Răspuns utilizator avertizat
| IulianDBI a răspuns:

Deci, si eu am parul mai lung happy, depinde acum de gusturile fiecaruia, pnm, nu stiu ce sa zic, plus ca a fost moda aia cu parul mai lung, acum e alta cu breton ridicat, dar eu nu sunt dupa moda, cred ca iti plac baietii cu parul mai lung ca e in firea ta, sau poate aia au mai mult creier in cap si stiu sa trateze o femeie incat sa le faca sa ii placeti, asta e parerea mea.

| jojojojome546 a răspuns:

Cum zice creatasweet11 sunt mai dulci happy

| creatzasweet11 a răspuns:

Pai fetelor le plac baieti cu par lung deoarece is mai atragatori si is mai dragutzzi

| aNdY24 a răspuns:

Poi daca esti timida incearca sa il surprinzi la mine a mers in clasa xD