| natashutza a întrebat:

De ce nu imi spune ca ma iubeste?

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poate ca nu te iubeste, sau poate e timid baiatu.si cuvinte din astea mari nu prea ii ies din gura.Nu ii mai spune nici u ca-l iubesti sa-l oftici un pic. poate poate isi da seama ca ¨ Te iubesc¨ este un cuvant pe care il astepti de la el. Dar in ziua de azi daca nici ¨te iubesc¨ nu zice. ce alte fraze mai complicate poate sa spuna big grin?

| elena a răspuns:

Dar, daca prin gesturile sale iti demonstreaza acest lucru, ce-ti mai trebuie o confirmare? Mie chiar nu imi spun nimic aceste cuvinte, faptele dovedesc iubirea...

| Mya a răspuns:

De cele mai multe ori, faptele fac cat o mie de cuvinte... unii pot spune cu usurinta aceste cuvinte, altii fiindu-le mai greu, chiar si atunci cand simt. E posibil sa fii un caz fericit si acesta sa nu fie un prefacut, iar atunci cand iti va zice, chiar sa fie din suflet.

| anaid a răspuns:

Poate pentru ca nu te iubeste...sau nu crede ca e necesar...sau trebuie sa ii scoti cuvintele din gura cu clestele...sunt multe explicatii dar acum numai el stie care este cea adevarata...nu crezi ca cel mai bine este sa il intrebi pe el?

auran
| auran a răspuns:

Barbatilor le este mai greu sa spuna aceste cuvinte

| Encore a răspuns:

Si ce ai rezolva daca ti-ar zice si nu asta ar simte?
E posibil sa nu te iubeasca si se gandeste ca nu are rost sa te dezamageasca spunandu-ti...
bafta :*

| yanny`s a răspuns:

De obicei, baietii nu prea spun lucrul asta. Gandeste-te ca decat sa iti spuna "te iubesc" in fiecare zi si sa nu simta lucrul asta, mai bine iti va spune atunci cand va fi el sigur de ceea ce simte pentru tine.

| Andreea_7493 a răspuns:

Poate o sa-ti spuna cand simte asta cu adevarat tongue de ce atata graba?

Răspuns utilizator avertizat
| FearNoEvil a răspuns:

Poate ca e prea devreme.

| Moneyandfame a răspuns:

Pentru ca...nu te iubeste.

| hanry a răspuns:

Cine sa nu-ti spuna ca te iubeste un prieten bun sau...
si daca tu simti ca te iubeste si iti arata asta ceti mai trebuie o confirmare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-l de guler si da cu el de perete;-Ma ori imi spui ori nu ca nu mai tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Pentru ca nu te iubeste. Cat de timid sau altceva ar fi, cine te iubeste tot ti-o spune. Mai rau e cand spui unor proaste ca le iubesti si ele nu inteleg, sau cred ca glumesti cand spui aceste cuvinte. Acum depinde si de persoana care spune, spune doar sa se afle in treaba sau chiar spune din inima.