| Taniawwq a întrebat:

De ce nu ma doare burta cand îmi vine ciclul? Nici prima data cand mi-a venit, nu am simtit nimic. Sunt norocoasa

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti considera ca fiind o rasfatata a soartei, una dintre putinele femei fericite care nu au dureri menstruale. Te poti considera ca fiind si norocoasa din acest punct de vedere. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Esti foarte norocoasa ca nu te doare burta, ca alte fete au dureri groaznice cand le vine ciclul.

| MariaaAlexandra a răspuns:

Nici eu nu am dureri de niciun fellaughing si la fel, nici prima data nu am simtit nimic, pur si simplu m-am trezit asalaughing Suntem chiar norocoase