| Sov95 a întrebat:

De ce nu ma plac deloc fetele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heihappy...nu trebuie sa te grabesti, intristezi, etc...happyexista o fata pentru orice baiathappypoate ca s-a gasit una care sa te placa, doar ca uh nu ai observat astahappy

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ceea ce zici tu nu este adevarat, doar ca tu nu le vezi pe cele care te plac. Sa o zic pe aia dreapta, asteptarile tale sunt ridicole.

| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa te placa asa cum esti. oricum ar trebui sa te intereseze mai mult scoala...sa te placa profii! asta e cel mai important! happy
bafta!

| elasexygagica a răspuns:

Cine zice ca nu te plac fetelesad, eu te plac ingerasule kiss love struck

| Alex0194 a răspuns:

In primul rand nu fi asa disperat ca vad ce repeti intrebarile identice intr-una... restul vine de la sine

| DorelSudoru a răspuns:

Ar fi ceva motive 1:pote frumusetea 2:poate te considera fraiei sau timid 3:poate ai avut o reputatie proasta in trecut... In legatura cu asta nu trebuie sa faci nimic ca sa te placa niste tarfe ramai cun esti si cageste pe candva care sa te placa asa cum esit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te invinovatesc, nu iti reprosez ABSOLUT nimic dar asculta melodia asta pana la capat, analizeaza-te si vezi daca ceva din versuri ti se potriveste si schimba-te daca e cazul!
http://www.youtube.com/watch?v=4-hhoPHwLMY