| PoOfarina a întrebat:

De ce nu mai pot posta nici un raspuns? Imi tot scrie sa confirm adresa de e-mail pentru a primi mesajul de retrimitere (parca), dau click si-apoi nu`mi apare raspunsu`... De pe la ora 17 tot incerc sa postez si nu pot! De ce?

PS: Imi cer scuze ca postez la aceasta categorie dar aici consider ca se raspunde mai repede. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| coNfu a răspuns:

Si eu am patit la fel.

2 răspunsuri:
| Dydy_7659 a răspuns:

Da si eu am patit la fel si nu inteleg dc. Eu credem ca e problema de la mine.

| romeoflorin a răspuns:

X