| VacutzaRoscata a întrebat:

De ce nu mai pot raspunde la intrebari? cand dau click pe raspunde nu imi merge straight face
funda love struck

Răspuns Câştigător
| lucianoxxl a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul ( mozila firefox, google chrome, opera ) sau daca nu merge nici asa incearca sa-i dai unpic de ragaz calculatorului, poate nu proceseaza destul de repede.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

1) Funcționare defectuoasă a site-ului. Nu depinde de tine!
2) Funcționează aiurea calculatorul tău.
Defecțiuni pe partea de hard, dar puțin probabil, mult mai probabil :
Hard plin de mizerii informatice.
Nu mai intri pe net din Windows, ci din alt sistem de operare, de exemplu un sistem de operare din grupa Ubuntu Linux.
Trebuie instalat un linux din grupa Ubuntu. Etc.

Răspuns utilizator avertizat
| VladM15 a răspuns:

Pozi dar unori are si saitu probleme asteapta putin mai mult pana merge daca iti da vreo eroare inseamna ca e din auza contului