| VampireDeea144 a întrebat:

De ce nu mai pot sa-mi schimb poza de la avtar(mess)? ajutati-maa! va roooogbig grinlove struckkiss(primul raspuns corect primeste fundita )

5 răspunsuri:
| VampireDeea144 explică:

Avatar*big grin

| doarEu001 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si mai multi din lista mea.si in plus se vedea foarte urata poza. acum pot sa o schimb, s-a rezolvat de la sine, nu stiu ce s-a intamplat cred ca e de la eithinkingwinking

| mikuta a răspuns:

Instaleaza mess ul din nou eu asa am facut si a mers ca nici la mine nu mai mergea

| andreimen001 a răspuns:

Vrei raspunsul? Uitel ai prea mult poze la display images sterge una si pune-o pe destop pe cea dorita! fundA?

| oLeNNNao a răspuns:

Instaleazatsi din nou messu si incearca sigur o sa mearga :* Bafta big hug [fnd]; x