| roxy_5007 a întrebat:

De ce nu mi se posteaza raspunsurile? am raspuns de vreo 20 de ori si inca nu-s postate si asta a fost ieri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trec printr-un filtru de siguranță și de aceea durează un pic mai mult.
După ce au fost verificate (nu au în conținutul lor cuvinte obscene, atac la persoană, etc.) vor fi postate fără nicio problemă.
Trebuie să ai ceva răbdare.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, stai linistita ca asa e la inceput, apoi se remediaza problema, pa.

| cioko19 a răspuns:

De fapt m-am uitat la profilul tau si ai doar 10 raspunsuri. happy
Deocamdata esti noua, dupa 30, sau 50 de raspunsuri.nu mai stiu sigur, iti vor aparea direct raspunsurile.
Acum, ca ai doar 10 raspunsuri, mai trebuie moderate, e o perioada de probatongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu la inceput ai rabdare! apasa pe public...ca la editare te cam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu...

| alexandra_2644 a răspuns:

Mai? inainte trebuiesc sa fie aprobate de TPU, dupa ceva timp...

| andreea_7415 a răspuns:

Se posteaza dar intai este verificat de administratorul acestui site si ii trimite mesaj pe yahoo mail cui vrei sa ii postezi acesta aproba si gata ...sunt bucuroasa ca te pot ajuta