| BilaRomânească a întrebat:

De ce nu primesc matchuri pe Tinder? :/ Chiar este aplicația reală?

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Este reala dar 99% din oameni o folosesc din plictiseala sau pentru aventuri(deci trebuie sa arati intr-un fel).

| Nemessys a răspuns:

Daca ai fi fata, ai primi vreo 10 match-uri pe minut laughing.

| brokxy a răspuns (pentru Nemessys):

Eu sunt fata si am avut 0 matchuri sad

| brokxy a răspuns:

Da la fel si eu. 0 matchuri nimic pe Tinder.

| 90210 a răspuns:

Eu mi-am gasit iubitul pe Tinder si suntem impreuna de 3 ani. Incercarea moarte n-are. Incearca sa pui o poza doar cu tine ( sa fie 2-3 oameni in poza), sa se vada clar si sa zambesti. Eu spun ca o sa reusesti.

| AEWPenta a răspuns:

Mi se pare o mare porcarie aplicatia eu iti recomand sa o stergi nu e buna de nimic

| Clabuc a răspuns:

E realalaughing

| Lovaid a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat. aplicatia este reala dar unii oameni probabil nu te vad prea atractiv/a