| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu primesc niciun like pe Tinder?
Mi-am pus cea mai faina poza cu mine, blond cu ochii albastrii, toti dintii in gura si la camasa dar nu am primit nimic in saptamani.

Incep sa cred ca fetele acelea pe Tinder nu exista si ca sunt puse acolo doar sa aiba baietii de ce folosi aplicatia.

Unde gresesc?

5 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Singura greșeală pe care o faci este că folosești Tinder. Fetele de acolo nu caută relații ci doar urmăritori pe Instagram. Nu găsești nimic serios acolo. Am folosit și știu ce zic. Nu-ți mai pierde timpul.

| 1997onur a răspuns:

Acolo nu există fete există altceva acolo mieste scârbă cu adevărat la tot ce este acolo în aplicația aia.

| mihai69 a răspuns:

"toti dintii in gura si la camasa"
===
Le-ai speriat cu cămașa ta dințoasă.

| RAY a răspuns:

Badoo,sentimente.ro și încă câte

| Crackman a răspuns:

Ele exista doar ca lumea functioneaza altfel
Tipele de 6-8 cauta tipii de 9 si 10
Tipele de 10 din start ii baga pe cei mai atractivi de 10
Raman uratele care sunt de la 5-2 care si astea cauta tipii de mijloc ( poate tu )
Iar tie iti raman grasele si ect
Inca o chestie tinder este un algoritm
Daca tu dai prea repede si prea multe swipes dreapta o sa fii dus la coada profilelor, ce poate rezulta luni pana da cineva sa te gaseasca
Trebuie sa mai dai si stanga si desigur tipele sa te dea la dreapta ( toate aceastea te vor urca la cat de repede o sa apari la o tipa )
Sper ca te am lamurit