| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se legalizeaza, bigamia? Intodeauna mi/a placut sa am doi barbati in acelasi timp, pentru ca nimeni nu e perfect si din doi poti face unul, adica se completeaza unul pe celalalt. Ce nu gasesti la unul gasesti in alta parte.

3 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

Dar sunt tari in care este legalizata. Sincer nu am nimic impotriva bigamiei, daca partenerii sunt de acord si nu ii deranjeaza asta atunci e ok.

| gabriela a răspuns:

De ce vrei legalizata? Tu esti rezolvata, zici.deci e posibil, cui ii placehee hee

| raznu_cuc a răspuns:

Pai stii cum se spune:
Ca sa fi fericita, trebuie sa gasesti un barbat care sa te iubeasca, un barbat care sa faca sex extraordinar cu tine, un barbat care sa-ti faca un copil, un barbat care sa aiba o situatie financiara stabila, si cea mai importanta regula este, ca acesti barbati sa nu stie unul de altul.
big grin