| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu suporta barbatii femeile care plang atunci cand ei le spun cuvinte mai dure sau cand vor sa se desparta?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Vor sa aiba o femeie puternica alaturi de ei, sunt unii barbati care nu cunosc sentimentul sensibilitatii.Cum ii vad eu pe acesti barbati? Fara inima, fara respect fata de o femeie, in momentul cand jigneste o femeie, sa i se ia dreptul de a mai atinge cu cuvinte urate acea femeie, sa vada ca pana la urma este si ea o fiinta care merita sa fie ocrotita si iubita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca le e frica sa stea singuri cum nu stiu sa gateasca si sa calce sunt penibili...

| Floreenofficial a răspuns:

Fiindca asa e firea lor. o fac mereu pe durii fara sa le pese de sentimentele femeilor. vor sa le controleze in permanenta. straight face