| ReapWhatYouSow a întrebat:

De ce o adolescenta se poate indragosti de un barbat matur(30-40ani)?

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu stiu.eu una nu as putea sa ma indragostesc de un barbat care ar putea sa imi fie tata! Poate ca acea adolescenta nu are o situatie financiara prea buna acasa, si a dat de un barbat mult mai matur, cu capul pe umeri si cu multi bani! Dar asta nu mai e dragoste!

| BAIATUL a răspuns:

Nu se indragosteste de el.Ea se indragosteste de cuvintele pe care el i le spune pentru ca este mai mare de ani este trecut prin viata si nu e prima sau a doua fata cu care vorbeste.Multi zic ca dragostea nu are varsta dr sa fie acceptabila acea vartsta nu sa fie inca odata mai mare decat tin.Asta clar nu-i dragoste!

| utilizatorull a răspuns:

Poate pentru ca el este matur si classic sau simplu iar adolescentii din ziua de astazi niste cocalari happy

| Baby_2365 a răspuns:

Pentru ca-s mai maturi si ca-ti da siguranta,stie cum sa se comporte cu o fata, stie ce le place fetelor deoarece au mai multa experienta, ai despre ce sa vorbesti cu ei.

| fana1fp a răspuns:

Crede-ma te inteleg perfect.Nuti poate da nimeni o explicatie.Uni zic ca poti sa te simti atrasa de barbatii maturi deoarece nai avut parte de afectiunea tatalui.Eu am avut parte dar nu stiu de ce imi place mult de ei.N pot explica in cuvinte.Nu e vorba de atractie fizica au un acel ceva.Chestia e ca nu prea ai cum sa fi cu ei deorece societatea in care traim nu ne permite.Se crede ca stai pentru bani si uni au o familie si nimeni nu-ti permite sa lasi un copil fara tata.Asta e incearca sai uiti.E foarte grreu stiu, eu inca n-am reusit. Sper ca te-am ajutat cat am putut.