| angel_5676 a întrebat:

De ce oare baietii care au o bruneta, li se par mai interesante blondele si cei care o blonda, sunt mai interesati de brunete? Se plictisesc oare de ce au ei acasa?

14 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Totdeauna te atrage ceea ce nu ai, pentru că te gândeşti ''Cum ar fi dacă?'' Nu e vorba de plictis ci doar de necunoscut.

| Anca a răspuns:

Nu neaparat happy
Dar asta mºam intrebat si eu. Parca atunci cand eram blonda, toti vroiau brunete, acum ca-s bruneta mi se pare ca toti vor blonde laughing
Dar sincer nu ma plang nici blonda, nici bruneta ...deci ce mai conteaza ce vor ei laughing)

| elena a răspuns:

N-ai observat ca daca INTR-O ADUNARE SUNT 50 DE BRUNETE FOARTE, FOARTE FRUMOASE SI UNA BLONDA SI URATA, TOTI O ADMIRA PE CEA BLONDA, stii de ce? Iese in evidenta, precum berbecul in fruntea oilor, sau tapul in fruntea caprelor, dar luate separat / blondele/ sunt... jale, cunosc foarte bine asemenea "jale'', iar baietii care prefera o culoare cand au alta, scuza-ma, ori fac pe smecherii ori nu sunt seriosi sau poate si una si alta / nu ma refer la blonde sau brunete/, uite, deja am pus blonda inaintea brunetei, hai, s-auzim de bine si cu unele si cu altele.

NOname
| NOname a răspuns:

Cine ti-a spus, ca este asa? confused Sau de unde ai tras aceasta concluzie? thinking Nu spun, ca nu exista si cazuri singulare de acest gen, insa nu trebuie sa generalizam. Eu cred, ca fiecare e cu gusturile lui, si din moment ce a ales sa fie cu o blonda, respectiv bruneta, inseamna, ca acestea sunt preferintele lui reale. Dar totusi, cred ca pentru majoritatea nu este atat de importanta culoarea parului partenerei (daca fata se vopseste, doar nu inceteaza s-o iubeascawinking oh go on ), ci felul ei de a fi, felul in care simte si gandeste.winking peace sign

| ELD a răspuns:

Poate ca daca a testat o bruneta, vrea sa vada si blonda laughing

Răspuns utilizator avertizat
| moonY a răspuns:

si aia care au si-o blonda si-o bruneta, vor una roscata.
apoi daca le au pe toate3, vor una cheala.
niste neseriosi

| andrei a răspuns:

Eu sa o am doar pe bruneta mea odata~x( crying

cred ca da

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu exista asa ceva!

Cum sa te plictisesti de culoarea parului iubitei?!?!laughing

| Yoanna_4969 a răspuns:

Vor ceea ce nu au. Nu e vorba ca se plictisesc. Daca ar avea o fata bruneta cu suvite blonde, ce ar face? S'ar uita dupa o roscata?!

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Normal ca te plictisesti de cineva pe care il vezi in fiecare zi. Mimezi interesul, dar daca te pune sa repeti ce tocmai a zis isi da seama pe loc cat esti de atentlaughingNu depinde de culoarea parului ci e mai degraba o problema de rutinawinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se spune ca intotdeauna capra vecinului este mai grasa si mai frumoasa! Este o zicala! Tradus ar fi ca ceea ce are altul este mai tentant pentru ca nu-i al tau! Cand devine al tau, te intereseaza altcineva sau altceva! Cu alte cuvinte, ceea ce ai este un tel atins. Ceea ce nu ai, si te intereseaza, este un tel de atins Este valabil pentru multa lume, nu numai pentru baieti! Extrapoland, acesta este, intr-un fel, mecanismul progresului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu NOname. Nu mai am nimic de adaugat!